BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 7819496
nr 781 9496
Skrivbordslampa
20-tal
Kondition: ny el, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 19:10:28
150 kr
250 kr
250 kr
550 kr
400 kr
600 kr
750 kr